Saint Equestrian Wiszahr

Poznaj naszą ambasadorkę – @wiszahr

Mój tata lubił dokumentować moje jazdy i miałam mnóstwo zdjęć. Pomyślałam, że jak zacznę je wstawiać hurtowo na moje prywatne konto na Facebooku to moim znajomym może się to nie spodobać. W związku z tym postanowiłam założyć swoją pierwszą stronę na Facebooku.

Rok 2020 nie załącz się dla nas zbyt ciekawie. Nasze życie codzienne zdecydowanie różni się od tego sprzed roku.

Zapytaliśmy naszą Ambasadorkę – Weronikę Wiszorowską (@wisza_hr) o jej drogę do miejsca w którym jest teraz, oraz o to jak radziła sobie z wprowadzonymi obostrzeniami, związanymi z pandemią COVID-19.

  1. Jak zaczęła się Twój przygoda z jeździectwem?

W: Moja mama jeździ konno już od wielu lat i to od niej zaraziłam się pasją. Razem z moim wiekiem moje zamiłowanie do koni rosło.

2. Skąd pomysł na prowadzenie własnych kanałów?

W: Mój tata lubił dokumentować moje jazdy i miałam mnóstwo zdjęć. Pomyślałam, że jak zacznę je wstawiać hurtowo na moje prywatne konto na Facebooku to moim znajomym może się to nie spodobać. W związku z tym postanowiłam założyć swoją pierwszą stronę na Facebooku. Tam dzieliłam się zdjęciami, filmami i opisami z jazd bez obaw, że to nie odpowiednie miejsce na ,,spam” zdjęć i filmów. Później założyłam kanał na YouTubie i instagram w celu poszerzenia działalności.

3. Które ubranie SAINT są Twoim ulubionym?

W: Aktualnie moim ulubieńcem z SAINT są legginsy palomino lux. Ubóstwiam jeździć w legginsach, bo są dla mnie jak druga skóra oraz mają bardzo przydatne kieszenie na telefon itp. Są również w niebanalnym kolorze.

4. Wymień 3 rzeczy ze swojej jeździeckiej szafy bez których nie wyobrażasz sobie życia.

W: Nie wyobrażam sobie życia bez dobrych legginsów do jazdy, ponieważ to one mają bezpośredni wpływ na nasz dosiad i komfort jazdy. Kolejną rzeczą są rękawiczki, które chronią moje ręce przed niszczycielskim działaniem wodzy. Ostatnie to wygodna i oddychająca koszulka, która będzie ze mną pracować na koniu – aktualnie pozytywnie przechodzi testy koszulka SAINT polo sport.

Zacznę od najważniejszych osiągnieć jeździeckich. Oprócz rutynowych, takich jak wygrane konkursy na zawodach, czy zdane odznaki to jest to tylko albo aż nawązanie głębokiej więzi z moim koniem. Miło patrzeć, jak mój czterokopytny rozpoznaje kiedy wchodzę do stajni i stara się śledzić uwagą i czasami krokiem każdy mój ruch. Natomiast na jeździe wiem, że mogę mu zaufać i cieszyć się bezpieczną jazdą.

5. Jakie są Twoje największe osiągnięcia – te jeździeckie i życiowe?

W: Z kolei innymi moimi największymy osiągnięciami jest realizacja siebie w moich zainteresowaniach, łącząc to z nienaruszoną reputacją szkolną. Cieszę się, że udaje mi się wszystko ze sobą pogodzić i mieć jeszcze zawsze chwilę dla siebie.

6. Jak poradziłaś sobie z lock downem i opieką nad koniem?

W: Był to dla mnie trudny czas, ponieważ bardzo brakowało mi spotkań z chłopakiem i znajomymi. Nie potrafiłam oddzielić szkoły od domu i nie potrafiłam się zebrać, żeby wszystko zrobić w odpowiedniej kolejności. Jedynie wyjścia do stajni w celu opieki nad Puntą pozwalały mi doszczętnie nie zwariować w czterech ścianach.

1 thought on “Poznaj naszą ambasadorkę – @wiszahr

  1. Komentator WordPress

    Cześć, to jest komentarz.
    Aby zapoznać się z moderowaniem, edycją i usuwaniem komentarzy, należy odwiedzić ekran Komentarze w kokpicie.
    Awatary komentujących pochodzą z Gravatara.

Comments are closed.