Weronika Wiszorowska – Wisza

Mam na imię Weronika i mam 17 lat. Moja przygoda z jazdą konną zaczełą się dawno temu, w zasadzie nie pamiętam nawet kiedy to było. Moja mama jeździ konno od ponad 30 lat i zaraziła mnie swoją pasją i wsadzała na konie od najmłodszych lat. Regularną jazdę rozpoczęłam ponad 7 lat temu. Natomiast własnego konia mam od ponad 3 lat. Mojego obecnego – Puntę Canę – mam od 29 marca 2019 roku. Razem rozwijamy się wszechstronnie i próbujemy nowych rzeczy. Jesteśmy ambitne i szybko się uczymy.

Anna Maria Wojtkowska

“Cześć! Jestem członkinią Kadry Narodowej Młodych Jeźdźców w dyscyplinie ujeżdżenia. Mam 5 koni: Pascala, Dingo, Damon’s Delight, Thank You i Kamiro

Maja Łuczeczko – z Kopyta Wjeżdżam

“Hej, jestem Maja! Mam 15 lat i interesuję się jeździectwem od 5 roku życia! Kocham konie – to moja pasja! Od 17.01.2020 jestem szczęśliwą posiadaczką własnego konia o imieniu Gardeja Gardejka jest 7 letnią klaczką rasy szlachetna półkrew. Staram się z nią rozwijać wszechstronnie, jednak moje serducho ciągnie od zawsze do skoków Ja sama nie jestem zawodowcem – wciąż się uczę i staram się iść na przód!”

Monika Kasprzak – badmareday

Julia Adamczyk – Gwinea Bissau

Julia Siedlar – Jues Equestrian